Jump to content

https://www.instagram.com/parketcaslav/

SORTIMENT

ROLETY  /  ROLETOŽALUZIE  /  PLISÉ  /  JAPONSKÉ STĚNY  /  ŽALUZIE  /  SÍTĚ  

 

https://www.pavon.cz/sortiment                             http://www.sundeco.cz/classic

 

Image

                          Roleta Klasik

s klasickým pružinovým mechanisem

» klasická, oblíbená a cenově výhodná «

Pružinová roletka KLASIK představuje nestárnoucí klasiku stínicí techniky. Moderní pružinový mechanismus umožňuje plynulé ovládání pohybu rolety.

Roletky vyrábíme z kvalitních a funkčních materiálů. V nabídce naleznete desítky barevných odstínů, moderních vzorů a textur, včetně látek plně zatemňujících. Kombinací vhodného vzoru, odstínu či textury dotvoříte Váš interiér v jedinečný a osobitý funkční celek.

Ceny již od 682,- Kč (825,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

 

Image​​

 

 

Roleta Leontina

s řetízkovým mechanismem

» moderní, praktická a cenově výhodná «

Roletka LEONTINA s řetízkovým ovládáním je oblíbená zejména pro snadný a pohodlný způsob svého ovládání. Řetízkovou roletku lze zastavit v jakékoli poloze a regulovat tak zcela plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb a nálady. 

Ceny již od 886,- Kč (1 072,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image

 

Roleta Maestra

s krycími lištami

» praktická a víceúčelová «

Jednou z nejdůležitějších vlastností rolet je dokonalé stínění. MAESTRA je v hliníkové kazetě s postranními vodícími lištami. Systém rolety tak umožňuje optimální zastínění vašeho interiéru. Při kombinaci s látkou Blackout docílíte téměř stoprocentního zatemnění.

Řetízkové ovládání umožňuje plynulou regulaci míry zastínění.Roletka je určená k všestrannému využití, lze ji použít pro jakékoli okenní a dveřní systémy. Pro optimální barevné sladění roletového systému s Vašimi stávajícími okny nebo dveřmi můžete vybírat z deseti barevných odstínů a dekorů.  

Cena již od 922,- Kč (1116,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image​​

 

Roleta Karila

z dřevěných tkanin

» elegantní, stylová, přírodní «

KARILA je elegantním a stylovým doplňkem interiéru. Je vyrobena z exotických dřevin rovníkové Afriky Okoume a Koto, které vnášejí do interiéru jednoduchost a krásu přírodních prvků.

Dřevěné tkaniny jsou v porovnání s bambusem pevnější, mají vyšší životnost a svými přirozenými vlastnostmi přispívají k regulaci teploty v interiéru.

KARILA má kladkové ovládání a je navíjena odspodu pomocí ovládací šňůry. Změna polohy roletky nebo její zastavení se provádí aretací nebo brzdou.

Cena již od 1 284,- Kč (1 554,- Kč s DPH)  

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image​​

 

Roleta America

skládaná roleta z dřevěných tkanin

» luxusní, stylová, přírodní «

AMERICA je luxusním a stylovým doplňkem interiéru. Je vyrobena z exotických dřevin rovníkové Afriky Okoume a Koto, které vnášejí do interiéru jednoduchost a krásu přírodních prvků.

Dřevěné tkaniny jsou v porovnání s bambusem pevnější, mají vyšší životnost a svými přirozenými vlastnostmi přispívají k regulaci teploty v interiéru.

AMERICA je ovládána pomocí ovládací šňůry a brzdového mechanismu. Při jejím vytahování vzhůru se tak vytváří zcela pravidelné řasení. 

Cena již od 1 817,- Kč (2 199,- Kč s DPH)  

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image​​

 

Roleta Roma

římská roleta

» elegantní, stylová a dekorativní «

Římská roletka ROMA je velmi atraktivním a stylovým doplňkem oken ve Vašem interiéru. Roletka vytváří při vytažení efektní pravidelné řasení.

Pro výrobu se používají látky ROMA z naší nabídky.

Roletky ROMA jsou oblíbené a současně také praktické. Jejich velikou výhodou je snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hornímu hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, lze ji tak v případě potřeby snadno odejmout a šetrně vyprat dle pokynů pro údržbu.

Ceny již od 1 454,- Kč (1 759,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image​​

 

Roleta Magic Open

roletožaluzie bez krytu

» moderní, luxusní a elegantní «

Neustálý vývoj stínicí techniky a poptávka architektů po netradičních formách stínění přispěly ke vzniku jedné z největších zajímavostí posledních let - kombinaci žaluzie a rolety, roletožaluzie MAGIC OPEN.

Roletožaluzie MAGIC OPEN účelně a efektivně kombinuje vlastnosti klasické rolety a horizontální žaluzie, dokáže tak zcela nahradit záclonu nebo závěs. Pestré stínicí materiály z řady textilií MAGICO plně vyhovují požadavkům na komfortní zastínění a obohatí interiér o další luxusní prvek.

Ovládání roletožaluzie MAGIC OPEN se provádí pomocí řetízku.

Ceny již od 2 021,- Kč (2 445,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

Image​​

Žaluzie Balsa

vertikální žaluzie z dřevěných tkanin

Vertikální žaluzie BALSA nabízejí praktickou a funkční alternativu tradičního způsobu zastíněné nebo zatemnění interiéru. Jsou vhodné zejména pro zastínění větších ploch a jejich velikou výhodou je možnost použití pro zastínění atypických okenních ploch.

Vertikální žaluzie BALSA tvoří vertikální pásy dřevěných tkanin, spojené řetízkem a nosný hliníkový profil na šňůrové ovládání.

Ceny již od 2 245,- (2 717,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

 

ImageImage

Japonská stěna Tapia

posuvná panelová stěna

» elegantní stylová a variabilní «

Posuvná panelová stěna TAPIA, velmi často označovaná také jako japonská stěna, je neobvyklá a originální. Svým jednoduchým designem vnáší do interiéru prvek stylu jednoduchosti a elegance. Posuvná stěna TAPIA je vhodná k zastínění zejména velkých prosklených ploch nebo několika oken současně.

Stěna TAPIA je výjimečná i svojí vysokou variabilitou. Je tvořena libovolně nastavitelnými vertikálními pásy a nosným hliníkovým profilem. Podle velikosti stěny, počtu panelů a zvoleného způsobu ovládání je možné kombinovat profil s dvěma až pěti kolejnicemi.

Tkaniny pro posuvné stěny lze vybírat z naší nabídky textilií STANDARD, ROMA, MAGICO a textilií DŘEVĚNÝCH. Kombinací různých druhů tkanin, textur či barev můžete docílit unikátního a velmi osobitého vzhledu Vaší posuvné stěny.

Ceny již od 3 946,- (4 775,- Kč s DPH)

ZOBRAZIT KATALOG TEXTILIÍ

 

Image

Plisé DUO

skládaná roleta

» moderní, elegantní a vysoce funkční «

Skládaná Roletka PLISÉ DUO je moderní, dekorativní a vysoce funkční stínicí prvek vhodný do jakéhokoli interiéru.

Roletku lze použít jak pro svislá okna či dveře, tak i pro střešní okna a jiná atypická zastínění. Díky upevnění přímo u skla napomáhá optimalizovat tepelnou pohodu v místnosti. V letním období velmi dobře zabraňuje pronikání nežádoucího tepla dovnitř, v zimním období pak naopak zamezuje úniku tepla ven.

PLISÉ DUO je variabilní systém, který lze stahovat libovolně po celé délce okna, umožňuje tak při použití dvou různých textilií regulovat míru zastínění podle aktuálních potřeb.

Systém PLISÉ DUO je dostupný v mnoha barevných provedeních, včetně dekorů dřeva. V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností. 

Ceny již od 1 657,- Kč (2 005,- Kč s DPH)   

Image

ImageImage

 

 

                                 Vertikální Látkové Žaluzie

Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici.

Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

 

Image​ Image

 

                                   Interierové Žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu včetně dřevin a samozřejmě v široké barevné škále.

Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

 

Žaluzie EURO STYLE - žaluzie vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.

Žaluzie EURO BRILANT - nový typ žaluzie určený pro plastová okna a EURO okna s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek

Žaluzie system 25x25  je dostupná také v atypických provedeních - vychází vstříc všem Vašim přáním a požadavkům.

Větrání bez obtíží  Sítě proti hmyzu

Zvláště za teplých letních nocí oceníte spánek bez přítomnosti otravného hmyzu. Sítě je možné dát nejen do oken, ale také do dveří. Způsobů jejich uchycení je mnoho a liší se podle typu a stáří okna. Není to však nic složitého, stejně jako starost o ně. Na zimu je snadno vyjmete a očistíte pod sprchou nebo kartáčem. A příští léto opět nebude mít hmyz šanci.

Okenní sítě proti hmyzu

Dveřní otevíravé sítě