Jump to content

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., která vznikla v roce 1992, se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Vzhledem ke kvalitě výroby, špičkovým materiálům, používaných pro výrobu a rozsah poskytovaných služeb, patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.


Posuvně-zdvižné dveře PROGRESS

Umožňují realizaci velkých funkčních prosklených ploch
s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi.

Rozměrové možnosti

Díky technologii kování, konstrukčnímu řešení rámů a křídel
lze vyrábět posuvné dveře s nadstandardními rozměry
a hmotností.

Snadné ovládání

Díky ložiskovým pojezdům je docíleno snadného ovládání
posuvného pole i při značné hmotnosti prvku.

Technicky vždy napřed

Bezbariérové provedení prahu umožňuje snadný přístup do venkovních prostor (např. na terasu). Posuvně-zdvižné dveře disponují stejnou konstrukční technologií jako okna Progress (kompozitní jádro,  izolační moduly v profilových komorách). Prvky splňují požadavky i pro pasivní domy.

Design

Posuvné dveře mohou být povrchově upraveny v jakékoli barevné kombinaci dle vzorníku DAFE. K modernímu vzhledu přispívá i sklon šikmých ploch 20°, stejně jako poloměr oblin 5 mm.

Technická specifikace

Vzorník barev a dekorů

https://www.youtube.com/watch?v=BRY3TzNMtGE

https://www.youtube.com/watch?v=7yUDXpTLMd8

Vchodové dveře
REHAU BRILLANT DESIGN

Dveřní systém se širokým použitím, je určen jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najde také v novostavbách nízkoenergetických objektů.

Tepelná izolace a úspora energií

Vchodové dveře BRILLANT-DESIGN tvoří odolnou ochranu nejen proti větru a chladu, ale také proti nárazovému dešti. To vše díky mimořádné kvalitě profilového systému z materiálu RAU-PVC. Se 4 komorovou konstrukcí křídla a 5 komorovou konstrukcí rámů slouží dveře BRILLANT-DESIGN jako přirozený izolační prvek. Chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.

Práh pro rekonstrukce i novostavby

Dveře systému BRILLANT-DESIGN je možno dodat s AL prahem na čistou podlahu při rekonstrukcích, pro novostavby je AL práh částečně zapuštěn pod čistou podlahu, u obou variant má práh přerušený tepelný most. Vchodové dveře lze dodat také bezbariérové s těsnícím kartáčem.

Dveře jsou vizitkou domu


Vchodové dveře PROGRESS
z profilů REHAU GENEO

Dveřní systém se širokou možností uplatnění je určen pro rekonstrukce i pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najde také v novostavbách nízkoenergetických a pasivních domů. 

Tepelná izolace a úspora energií

U vchodových dveří nerozhoduje o tepelné izolaci pouze jejich výplň, ale také profily rámu a křídla dveří. Systém GENEO má z hlediska energetických úspor vynikající vlastnosti. Promyšlená konstrukce profilů, stavební hloubka 86 mm a osvědčené jádro profilů z materiálu RAU-FIPRO dává vchodovým dveřím PROGRESS perfektní předpoklady pro energeticky efektivní použití.

Špičková technologie RAU-FIPRO s vysokou stabilitou bez tepelných mostů

Kompozitní materiál uplatňuje vysokou bezpečnost a stabilitu i u vozů Formule 1 nebo v leteckém průmyslu. Pomocí materiálu RAU-FIPRO přenášíme tyto ojedinělé vlastnosti poprvé i do systémů domovních dveří.

Dveře jsou vizitkou domu

Vzhled dveří je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků, díky široké nabídce variant zasklení a dveřních výplní, včetně křídlo překrývajících dveřních výplní.

Bezpečnost

Vchodovými dveřmi vstupujete do Vašeho domova. To se ale týká pouze Vás, Vaší rodiny a pozvaných hostů. Neplatí to pro nikoho dalšího, a už vůbec ne pro zloděje.S dveřmi PROGRESS získáte bezstarostnou jistotu díky promyšlenému bezpečnostnímu provedení, které si můžete sami zvolit a doplnit.

Variabilita

Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení dovnitř, tak také ven otevíravém.

Technická specifikace

Vzorník barev a dekorů

 

.Image