DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. která vznikla v roce 1992, se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Vzhledem ke kvalitě výroby, špičkovým materiálům, používaných pro výrobu a rozsah poskytovaných služeb, patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Plastová okna a dveře

Naše společnost je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru.

Posuvně zdvižné dveře dafe plas 

Zdvižně posuvné dveře umožňují realizaci velkých funkčních prosklených ploch s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi.

Rozměrové možnosti

Díky technologii kování, konstrukčnímu řešení rámů a křídel lze vyrábět zdvižně posuvné dveře s nadstandardními rozměry a hmotností.

Snadné ovládání

Díky ložiskovým pojezdům je docíleno snadného ovládání posuvného pole i při značné hmotnosti prvku.

Technicky vždy napřed

Bezbariérové provedení prahu umožňuje snadný přístup do venkovních prostor (např. na terasu). Nabízíme dva typy bezbariérového provedení prahu, v případě standardního prahu je minimální výškový rozdíl mezi vnitřní a venkovní podlahou 29 mm, v případě komfortního prahu pouhých 15 mm. Posuvně-zdvižné dveře disponují stejnou konstrukční technologií jako okna Progress (kompozitní jádro,  izolační moduly v profilových komorách). Prvky splňují požadavky i pro pasivní domy.

Design

Bezprahové posuvné dveře mohou být povrchově upraveny v jakékoli barevné kombinaci dle vzorníku DAFE. K modernímu vzhledu přispívá i sklon šikmých ploch 20°, stejně jako poloměr oblin 5 mm. Zvenku je možno zdvižně posuvné dveře Progress osadit hliníkovou obložkou.

 

 

 

Plastová okna

Společnost Dafe-plast je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA A VÝHODY ZNAČKOVÝCH PLASTOVÝCH OKEN DAFE-PLAST

  • plastová okna vyrábíme ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU
  • osazujeme kování ROTO pro bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí
  • prodloužená záruka na naše plastová okna na 5 let
  • veškeré poradenství a zaměření zdarma 

Plastová okna BRILLANT DESIGN

Základní řada léty prověřeného profilu. Volit můžete z elegantních oblých tvarů nebo technicistních ostrých hran - záleží jen na vašem vkusu. Okna Brillant Design vám dodáme v široké škále barev a dřevodekorů.

Plastová okna
BRILLANT
DESIGN
více...

Image

 

 

Vchodové dveře REHAU BRILLANT DESIGN

Dveřní systém se širokým použitím, je určen jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Plastové pasivní dveře najdou uplatnění  také v novostavbách nízkoenergetických objektů.

Tepelná izolace a úspora energií

Designové plastové dveře BRILLANT-DESIGN tvoří odolnou ochranu nejen proti větru a chladu, ale také proti nárazovému dešti. To vše díky mimořádné kvalitě profilového systému z materiálu RAU-PVC. Se 4 komorovou konstrukcí křídla a 5 komorovou konstrukcí rámů slouží dveře BRILLANT-DESIGN jako přirozený izolační prvek. Chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.

Práh pro rekonstrukce i novostavby

Designové plastové dveře Dveře systému BRILLANT-DESIGN je možno dodat s AL prahem na čistou podlahu při rekonstrukcích, pro novostavby je AL práh částečně zapuštěn pod čistou podlahu, u obou variant má práh přerušený tepelný most. Vchodové dveře lze dodat také bezbariérové s těsnícím kartáčem.

Dveře jsou vizitkou domu

Plastové pasivní dveře je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků - díky široké nabídce variant zasklení a dveřních výplní, včetně křídlo překrývajících dveřních výplní. Vybírat můžete ze vzorníku DAFE, kde design křídel tvoříme pomocí příček - ZDE, nebo ze zdobných výplní PERITO - ZDE.

Bezpečnost

Díky rozměrům armovacích komor a možnosti kotvení jednotlivých dílů kování do ocelových výztuh lze vchodové dveře BRILLANT-DESIGN dodat do třídy bezpečnosti proti násilnému vniknutí RC3.

Variabilita

Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení dovnitř, tak také ven otevíravém.

Image

Hyperizolační plastová okna PROGRESS

Budoucnost má jedninou jistotu - cena energií bude stoupat. Udělejte chytré rozhodnutí a zvolte okna PROGRESS s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Moderní vzhled a nadčasové tvarování profilu ho předurčuje jak do novostaveb, tak i pro rekonstrukce. Více o plastových oknech PROGRESS.

 

Image

 

Vchodové dveře PROGRESS z profilů REHAU GENEO

Designové plastové dveře se širokou možností uplatnění jsou určeny pro rekonstrukce i pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najdou také v novostavbách pasivních a nízkoenergetických domů. 

Tepelná izolace a úspora energií

U vchodových dveří nerozhoduje o tepelné izolaci pouze jejich výplň, ale také profily rámu a křídla dveří. Systém GENEO má z hlediska energetických úspor vynikající vlastnosti. Promyšlená konstrukce profilů, stavební hloubka 86 mm a osvědčené jádro profilů z materiálu RAU-FIPRO X dává vchodovým dveřím PROGRESS perfektní předpoklady pro energeticky efektivní použití.

Špičková technologie RAU-FIPRO X s vysokou stabilitou bez tepelných mostů

Kompozitní materiál uplatňuje vysokou bezpečnost a stabilitu i u vozů Formule 1 nebo v leteckém průmyslu. Pomocí materiálu RAU-FIPRO X přenášíme tyto ojedinělé vlastnosti poprvé i do systémů domovních dveří.

Dveře jsou vizitkou domu

Vzhled dveří je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků - díky široké nabídce variant zasklení a dveřních výplní, včetně křídlo překrývajících dveřních výplní. Vybírat můžete ze vzorníku DAFE, kde design křídel tvoříme pomocí příček - ZDE, nebo ze zdobných výplní PERITO - ZDE.

Bezpečnost

Vchodovými dveřmi vstupujete do Vašeho domova. To se ale týká pouze Vás, Vaší rodiny a pozvaných hostů. Neplatí to pro nikoho dalšího, a už vůbec ne pro zloděje. S designovými plastovými dveřmi PROGRESS získáte bezstarostnou jistotu díky promyšlenému bezpečnostnímu provedení, které si můžete sami zvolit a doplnit.

Plastové pasivní dveře - variabilita

Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení otevíravém do interiéru, tak také do exteriéru.

Více o PROGRESS - ZDE.

 

Image

SHOWROOM DAFE-PLAST

Showroom DAFE - PLAST - výstavní prostor

Na 300 m2 výstavní plochy představujeme top výrobky firmy DAFE-PLAST Jihlava s.r.o. a partnerů SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA. Architekti, projektanti, investoři, odborné školy – ti všichni si mají možnost celoročně prohlédnout a prakticky vyzkoušet absolutní novinky ve výrobě hliníkových a plastových oken, dveří, stínící techniky…
Image